| Price | : | RM 399.00 |
| Discount Price | : | RM 319.00 |
| Save | : | RM 80.00 (20.05%) |
| : | 319 points | |
| Brand | : | Dahua |
|
Delivery within 2-4 working days
|
|
Product Description
Dahua 21.45-Inch IPS FHD 100Hz Monitor with Built-in Speaker
Specification
| Display | |
| Screen Size | 21.45" |
| Panel type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Backlight | E-LED |
| Brightness/Luminance | 250 cd/㎡ |
| Contrast | 1000:1 |
| Display Color | 16.7M |
| Viewing Angle(H/V) | 178°(H)/178°(V) |
| Response time(typ.) | 5ms |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Signals | |
| Input | VGA×1, HDMI×1 |
| Speaker | |
| Speaker | 1Wx2 |
| General | |
| Power Supply | DC 12V |
| Consumption (Standard) | 22W |
| Consumption (Standby) | ≤0.5W |
| Net Weight | 2.5kg |
| Gross Weight | 3.5kg |
| Wall Mount | VESA 100x100mm |
| Dimension with stand (W×H×D) | 493.1x290.8x48.5mm |
| Accessory | |
| Standard | HDMI cable, adapter, base |
There are no reviews for this product. Be the first one to share your opinion!
|
|
|
|
|
| Question |
*Maximum length: 250 characters
|
|
|
|
No Q&A for this product.